A049
A091
A231
A181
A172
A144
ВАТ „Укравтобуспром”
79026, Львів-26,
вул. Персенківка, 10
(067) 310 18 56
(095) 481 81 12
SoftSprint
Актуальна продукція
Наші розробки
Історія у фотографіях
Контактна інформація
УКРАЇНА
МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ
ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
"УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ АВТОБУСО-ТРОЛЕЙБУСОБУДУВАННЯ"
ВАТ "УКРАВТОБУСПРОМ"
Актуальна продукція:
півпричіп
9902 / 99021 / 99022
багатофункціональні фургони-напівпричіпи до сідельних тягачів
Специфікація півпричіпа 9902 / 99021 / 99022
БАГАТОЦІЛЬОВІ ФУРГОНИ-НАПІВПРИЧЕПИ ДО СІДЕЛЬНИХ ТЯГАЧІВ
Український інститут автобусо- тролейбусобудування (ВАТ "Укравтобуспром") веде розробку і спільно зі спеціалізованими підприємствами виготовляє пересувні засоби широкого застосування на базі напівпричепа до сідельних тягачів. Кузов напівпричепа по своїй конструкції аналогічний автобусному, виготовляється з цих же матеріалів, уніфікованих вузлів і деталей, має термоізоляцію стін, двоє дверей, вікна з розсувними кватирками, люку даху, систему газо водяного опалення, природну і примусову вентиляцію, електричне освітлення. Напівпричіп функціонує на стоянці з відчепленим тягачем; його системи живляться від зовнішньої електромережі напругою 380(220) В, а при її відсутності - від автономної бензоелектростанції. Живлення опалювальної системи здійснюється від балонів зі зрідженим газом. Напівпричепи транспортуються сідельними тягачами ЗіЛ, КамАЗ, КАЗ, МАЗ, КрАЗ. Розміри напівпричепа, мм: довжина - 10480, ширина - 2500, висота - 3300. Маса з внутрішнім обладнанням - біля 7 т.

НАПІВПРИЧІП-СПАЛЬНЯ (мод. 99022)
Призначена для тривалого проживання робітників на віддалених об'єктах праці. Складається із трьох ізольованих між собою купе залізничного типу на 4 чоловіки в кожному, всього - 12 спальних місць. Купе має водяне опалення, електричне освітлення (робоче, нічне, чергове), природну і примусову вентиляцію, ящики під спальними полицями для постілі і речей, двері з замками. Спальня обладнана туалетом зі зливом водою при допомозі ручного насоса, умивальником з холодною і гарячою водою. В приміщенні напівпричепа-спальні є кімната відпочинку, обладнана столом, сидіннями, холодильником, телевізором, газовою (електричною) плиткою. Спальня обладнана баками: навісним водяним ємністю 300 л, а також зливним для зливу рідких відходів. Вода для господарських потреб нагрівається у водонагрівному контурі опалювального котла.

НАПІВПРИЧІП-ГАРДЕРОБ (мод. 99021)
Являється пересувною роздягалкою для робітничих бригад, які працюють в польових умовах. Напівпричіп обладнаний також кімнатою майстра для управління роботами. В приміщенні роздягали встановлено 12 металевих шаф, над шафами - антресолі для особистих речей робітників. Напівпричіп-гардероб обладнаний відсіком-сушилкою для прискореної сушки мокрого одягу, а також умивальником з холодною і гарячою водою. НАПІВПРИЧІП-КАФЕ (мод. 9902) Призначений для підвезення і забезпечення харчуванням в місцях праці, зонах відпочинку та в громадських місцях. Кількість посадочних місць - 16, кількість обслуги - 2 чол. Кафе обладнано столами і напівм'якими сидіннями, гардеробом, умивальником для рук, двома ваннами-мийками, робочим столом для підготовки страв, газовою(електричною) плиткою з витяжним ковпаком, двома холодильниками, шафою для продуктів і т.п. До ванн-мийок і умивальника подається гаряча та холодна вода. Напівпричіп обладнаний навісним баком для води і баком для зливу рідких відходів.

НАПІВПРИЧІП-МАГАЗИН
Може випускатися в декілька модифікаціях. Одна із модифікацій - "Універсальний магазин" складається із торгового приміщення, службового відділення, побутового відсіку. В торговому приміщенні знаходяться: стіл-прилавок, стелажі для товару, холодильники, ванна-мийка; в службовому - стіл, сидіння, спальне місце, холодильник, шафа. В побутовому відсіку розміщені: опалювальний (водонагрівальний) котел, автономна дизель/бензоелектростанція (при необхідності), газова (електрична) плитка, навісний водяний бак, бак для зливу відходів.

НАПІВПРИЧІП-ОФІС
Призначений для рекламування і демонстрування продукції, обслуговування виставок, проведення ділових нарад, заключення договорів, здійснення інформаційної діяльності. Пересувний офіс складається із робочого приміщення площею 10 кв.м, в якому розміщені стіл, дивани для сидіння, шафа для одягу, умивальник, телевізор. В технічному відділенні встановлена інформаційна, демонстраційна радіотелеапаратура, розмножувальна техніка. У допоміжному відділенні розміщені: столи і шафи для посуду і продуктів, ванна-мийка, стіл кухонний, сидіння, холодильник. В господарському відсіку встановлені: опалювальний (водонагрівний) котел, газова (електрична) плитка, навісний бак для води.

НАПІВПРИЧІП-СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ
Призначений для надання кваліфікованої стоматологічної допомоги пацієнтам в сільській місцевості, а також в інших умовах, в яких створеннях стаціонарних стоматологічних кабінетів являється недоцільним. Внутрішнє приміщення стоматологічного кабінету складається із реєстратури, кабінету лікаря-стоматолога, зуботехнічної лабораторії, допоміжного приміщення. В кабінеті лікаря встановлені: стоматологічне крісло, рентген апаратура, умивальник, холодильник, робочий стіл та інше обладнання. В приміщенні зуботехнічної лабораторії розміщено: зуботехнічний стіл і місце для техніка, ливарна установка, паяльна шафа, місце для виготовлення форм і роботи з гіпсом. Пересувний стоматологічний кабінет обладнаний туалетом, має навісний водяний бак і бак для зливу рідких відходів.

НАПІВПРИЧІП-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Призначений для перевезення робітничих бригад на місця праці. Кількість місць для сидіння - 47, загальна кількість пасажирів - 97 чол.

НАПІВПРИЧІП ПОБУТОВИЙ
Призначений для зміни одягу та тимчасового перебування людей. Напівпричіп обладнаний автономною системою опалення, підігріву води та електроживлення, а також може працювати як у повністю автономному режимі за рахунок живлення від власного автономного дизельного/бензинового генератора так і живитися від зовнішньої мережі 220/380В. Всередині може встановлюватися: душова кабіна, туалет, спеціальні шафи для просушування одягу та взуття, побутові приміщення для зміни одягу та проведення зовнішнього очищення одягу, пральне приміщення, автономна система опалення і будь-яке інше обладнання на замовлення.

ІНШІ СПЕЦІАЛЬНІ ПЕРЕСУВНІ ЗАСОБИ
На базі уніфікованого напівпричепа можливе створення інших модифікацій пересувних засобів, в т.ч.: - столових, кафетеріїв, барів, відео барів; - майстерень по ремонту одягу, взуття, радіотелеапаратури, здійснення інших побутових послуг; - автоклубів, бібліотек, фото салонів, відеосалонів; - об'єктів медичного призначення, лабораторій; - машин для закритого перевезення спеціальних вантажів.

Технічна характеристика напівпричепів багатоцільових до сідельних тягачів
Модифікації їдальні, кафе, офіси, спальні (готелі), контори-роздягалки, майстерні, медичні об’єкти, лабораторії, пункти побутового обслуговування та інші
Транспортування сідельні тягачі ЗіЛ, КамАЗ, КАЗ, МАЗ, КрАЗ, та інші зі стандартним зчіпним пристроєм
(довжина/ширина/висота), мм 10480/2500/3300
Споряджена маса, кг 6000 – 7000
Повна конструктивна маса, кг 8000 – 9000
Максимальна швидкість, км/год 60
Підвіска пневматична
Вентиляція природна – припливно-витяжна через люки даху та квартирки вікон,
примусова – при допомозі вентиляторів
Опалення при допомозі водонагрівної системи з живленням від скрапленого /стиснутого/ газу, а також електронагрівачів
Енергозабезпечення зовнішня електромережа 380/220 В, природний газ, за бажанням замовника, додатково - від автономного електроагрегата
Внутрішнє обладнання по замовленню, в залежності від модифікаціїАктуальна продукція | Наші розробки | Історія у фотографіях | Контактна інформація